Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TugrulWordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek
WordPress 3.8 ile birlikte yönetim panelinde profil sayfalarımızdan seçebileceğimiz birkaç yönetim paneli renk şeması hayatımıza girdi. (Türkçe sürümde ‘Yönetici renk planı’ olarak tercüme edildi.) WordPress 3.8, 8 adet renk şeması ile birlikte geliyor.

wordpress-3-8-yonetici-renk-plani-1024x165.jpg
Eğer burada kendinize uygun renkler bulamadıysanız üzülmeyin. Küçük bir eklenti ile yönetim panelinize yeni renk şemaları ekleyebilirsiniz. Bir grup tasarımcı, WordPress kullanıcıları için yönetim paneline daha fazla renk şeması getiren bir eklenti geliştirdi: Admin Color Schemes.
admin-color-scheme-plugin-1024x313.jpg
Eklentiyi kurduğunuzda Yönetici renk planı alanına 8 yeni şema daha ekleniyor. Bu şemaları deneyebilir, beğendiğiniz kullanabilirsiniz.
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek Yazar: Tugrul
-> WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek full indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek full dinle - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek full izle - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek download - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek yükle - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek free download - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek nasıl oluyor - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek fragmani - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek film - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek müzik - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek mp3 - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek videoları - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek resimleri - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek dizileri - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek sorun - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek hatası - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek çözüm nedir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ne demek - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek nasıl - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek program - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek kurulum - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek yardım - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek kim - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek crack indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek hackını indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz full indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz crack indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz hilesini indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek videolarını ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek müziklerini ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek hatasının çözümü - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek filmlerini ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek kurulumu nasıl - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek sorununun çözümü - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek hatasının çözümü - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek programını indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek programını ücretsiz indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek programını crack olarak indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek kurulumunu indir - WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping