Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TugrulG.Saray'ın gözdesine Mancini engeli
Galatasaray'ın da yakından ilgilendiği Gignac ile Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter de ilgileniyor. 

tag-reuters-com0000-binary_gm1eab30fcz01-baseimage.jpg

Galatasaray'ın da transfer gündeminde olduğu ve Belçika'da ilk görüşmenin de yapıldığı iddia edilen Marsilya'nın golcü oyuncusu Andre Pierre Gignac için sarı-kırmızılı takımın karşısına tanıdık bir isim rakip olarak çıktı.

Sezon sonunda Marsilya ile sözleşmesi biten Andre Pierre Gignac için Galatasaray'ın dışında Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter'in de devrede olduğu belirtildi.

Inter'in ilgilendiği Fransız golcü de Roberto Mancini'nin takımına yeşil ışık yakarken, İtalyan basınına verdiği demeçte de ayrılacağını doğrularken, Inter'in teklifi ile ilgilendiğini de doğruladı.

Andre Pierre Gignac, İtalyan medyasına yaptığı kısa transfer açıklamasında, ''Sezon sonunda ayrılmayı düşünüyorum. Hocamız Bielsa'nın kalacağını biliyorum ancak ben artık kariyerimde büyük bir değişim yaşamak istiyorum. Bu nedenle tüm teklifleri dikkatlice değerlendirmek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

''İTALYA'YA HAYRANIM...''

Gignac, kendisiyle Inter'in ilgilendiği belirtilince, lacivert-siyahlı ekip hakkında olumlu şeyler söylerken, ''Inter çok büyük bir camia ve Roberto Mancini de çok iyi bir antrenör. Benim için güzel olurdu. Futbol için yaşıyorum ve büyük liglerin hepsini takip ediyorum. Bunlara Türkiye ve Rusya da dahil... İtalya'daki taktik kültürüne hayranım. Sampdoria'ya karşı oynadığım maçta taraftarlardan da çok etkilenmiştim'' şeklinde konuştu.
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli Yazar: Tugrul
-> G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli full indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli full dinle - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli full izle - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli download - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli yükle - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli free download - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli nasıl oluyor - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli fragmani - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli film - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli müzik - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli mp3 - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli videoları - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli resimleri - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli dizileri - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli sorun - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli hatası - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli çözüm nedir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ne demek - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli nasıl - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli program - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli kurulum - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli yardım - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli kim - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli crack indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli hackını indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz full indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz crack indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz hilesini indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli videolarını ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli müziklerini ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli hatasının çözümü - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli filmlerini ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli kurulumu nasıl - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli sorununun çözümü - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli hatasının çözümü - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli programını indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli programını ücretsiz indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli programını crack olarak indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli kurulumunu indir - G.Saray'ın gözdesine Mancini engeli ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping