Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Pøwér™Ben Çekilirim
Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiç bir şeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir... Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa:
-Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem, der.

Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin şu karşılığı verir:

- Ben çekilirim!
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: Ben Çekilirim Yazar: #Pøwér™
-> Ben Çekilirim full indir - Ben Çekilirim full dinle - Ben Çekilirim full izle - Ben Çekilirim download - Ben Çekilirim yükle - Ben Çekilirim free download - Ben Çekilirim nasıl oluyor - Ben Çekilirim ücretsiz indir - Ben Çekilirim fragmani - Ben Çekilirim film - Ben Çekilirim müzik - Ben Çekilirim mp3 - Ben Çekilirim videoları - Ben Çekilirim resimleri - Ben Çekilirim dizileri - Ben Çekilirim sorun - Ben Çekilirim hatası - Ben Çekilirim çözüm nedir - Ben Çekilirim ne demek - Ben Çekilirim nasıl - Ben Çekilirim program - Ben Çekilirim kurulum - Ben Çekilirim yardım - Ben Çekilirim kim - Ben Çekilirim crack indir - Ben Çekilirim ücretsiz indir - Ben Çekilirim hackını indir - Ben Çekilirim ücretsiz full indir - Ben Çekilirim ücretsiz crack indir - Ben Çekilirim ücretsiz hilesini indir - Ben Çekilirim videolarını ücretsiz indir - Ben Çekilirim müziklerini ücretsiz indir - Ben Çekilirim hatasının çözümü - Ben Çekilirim filmlerini ücretsiz indir - Ben Çekilirim kurulumu nasıl - Ben Çekilirim sorununun çözümü - Ben Çekilirim hatasının çözümü - Ben Çekilirim programını indir - Ben Çekilirim programını ücretsiz indir - Ben Çekilirim programını crack olarak indir - Ben Çekilirim kurulumunu indir - Ben Çekilirim ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping