Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainDOSTLAR BENİ HATIRLASIN
DOSTLAR BENİ HATIRLASIN

Ben giderim adım kalır
Dostlar beni hatırlasın.
Düğün olur bayram gelir
Dostlar beni hatırlasın

Can kafeste durmaz uçar
Dünya bir han, konan göçer
Ay dolanır yıllar geçer
Dostlar beni hatırlasın

Can bedenden ayrılacak
Tütmez baca yanmaz ocak
Selam olsun kucak kucak
Dostlar beni hatırlasın

Ne gelsemdi, ne giderdim
Günden güne arttı derdim
Garip kalır yerim yurdum
Dostlar beni hatırlasın

Açar solar türlü çiçek
Kimler gülmüş kim gülecek
Murat yalan ölüm gerçek
Dostlar beni hatırlasın

Gün ikindi akşam olur
Gör ki başa neler gelir
Veysel gider adı kalır
Dostlar beni hatırlasın
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: DOSTLAR BENİ HATIRLASIN Yazar: #Captain
-> DOSTLAR BENİ HATIRLASIN full indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN full dinle - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN full izle - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN download - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN yükle - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN free download - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN nasıl oluyor - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN fragmani - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN film - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN müzik - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN mp3 - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN videoları - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN resimleri - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN dizileri - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN sorun - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN hatası - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN çözüm nedir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ne demek - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN nasıl - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN program - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN kurulum - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN yardım - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN kim - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN crack indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN hackını indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz full indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz crack indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz hilesini indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN videolarını ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN müziklerini ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN hatasının çözümü - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN filmlerini ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN kurulumu nasıl - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN sorununun çözümü - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN hatasının çözümü - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN programını indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN programını ücretsiz indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN programını crack olarak indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN kurulumunu indir - DOSTLAR BENİ HATIRLASIN ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping