Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainAYRILMAM KATARDAN
AYRILMAM KATARDAN

Şah'a giden ben bir bezirgan gördüm
Ayrılmam katardan ben şimden geri
Hemen tutmuş hakikatin yolunu

Bezirgan yükünü nereden tutmuş
Ona hizmet eden dergâha yetmiş
Sevdiğim sılada bir oda tutmuş

Bezirganın yükü la'l ile gevher
Ana kar mı kılar harami dafer
Bezirganlar başı ol Cafer

Bezirganın yükü nereye gider
Uğramaz Sırat'a Mirac'a gider
Bezirgan başıdır Şah Gani Haydar

Bezirganın yükü ilm-i hamail
Doğru işleyene Hak ola kail
Bezirgan başıdır ahir Cebrail

Deryalar bekçisi dağlara nazır
Her nerde çağırsan orada hazır
Bezirgan başıdır Boz Atlı Hızır

Pir Sultan Abdal'ım aşıkı çoklar
Hiç kardaş bulmamış kend'özün yoklar
Korktuğumuz yerden Yaradan saklar
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: AYRILMAM KATARDAN Yazar: #Captain
-> AYRILMAM KATARDAN full indir - AYRILMAM KATARDAN full dinle - AYRILMAM KATARDAN full izle - AYRILMAM KATARDAN download - AYRILMAM KATARDAN yükle - AYRILMAM KATARDAN free download - AYRILMAM KATARDAN nasıl oluyor - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN fragmani - AYRILMAM KATARDAN film - AYRILMAM KATARDAN müzik - AYRILMAM KATARDAN mp3 - AYRILMAM KATARDAN videoları - AYRILMAM KATARDAN resimleri - AYRILMAM KATARDAN dizileri - AYRILMAM KATARDAN sorun - AYRILMAM KATARDAN hatası - AYRILMAM KATARDAN çözüm nedir - AYRILMAM KATARDAN ne demek - AYRILMAM KATARDAN nasıl - AYRILMAM KATARDAN program - AYRILMAM KATARDAN kurulum - AYRILMAM KATARDAN yardım - AYRILMAM KATARDAN kim - AYRILMAM KATARDAN crack indir - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN hackını indir - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz full indir - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz crack indir - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz hilesini indir - AYRILMAM KATARDAN videolarını ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN müziklerini ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN hatasının çözümü - AYRILMAM KATARDAN filmlerini ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN kurulumu nasıl - AYRILMAM KATARDAN sorununun çözümü - AYRILMAM KATARDAN hatasının çözümü - AYRILMAM KATARDAN programını indir - AYRILMAM KATARDAN programını ücretsiz indir - AYRILMAM KATARDAN programını crack olarak indir - AYRILMAM KATARDAN kurulumunu indir - AYRILMAM KATARDAN ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping