Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainBANA MEDET SENDEN OLUR
BANA MEDET SENDEN OLUR

Bana medet senden olur efendim
Aşılmaz dağların dost ardında kaldım
Eller dosta doğru çeker göçünü
Elsiz viranede çöllerde kaldım

Sana derim sana ey kaşı kare
Artıyor eksilmez dost sinemde yâre
Bir aşinam yok ki halımı sora
Yalanh doianlı dillerde kaldım

Sabahtan sabahtan semah tutarım
Dosta kadar gider oy benim katarım
Baykuş gibi viranede öterim
Gel gör ne perişan hallerde kaldım

Pir Sultan Abdal'ım ben de gülmedim
Aradım derdime dost derman bulmadım
Yol nereden gelir gider bilmedim
Kesildi kervanım bellerde kaldım
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: BANA MEDET SENDEN OLUR Yazar: #Captain
-> BANA MEDET SENDEN OLUR full indir - BANA MEDET SENDEN OLUR full dinle - BANA MEDET SENDEN OLUR full izle - BANA MEDET SENDEN OLUR download - BANA MEDET SENDEN OLUR yükle - BANA MEDET SENDEN OLUR free download - BANA MEDET SENDEN OLUR nasıl oluyor - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR fragmani - BANA MEDET SENDEN OLUR film - BANA MEDET SENDEN OLUR müzik - BANA MEDET SENDEN OLUR mp3 - BANA MEDET SENDEN OLUR videoları - BANA MEDET SENDEN OLUR resimleri - BANA MEDET SENDEN OLUR dizileri - BANA MEDET SENDEN OLUR sorun - BANA MEDET SENDEN OLUR hatası - BANA MEDET SENDEN OLUR çözüm nedir - BANA MEDET SENDEN OLUR ne demek - BANA MEDET SENDEN OLUR nasıl - BANA MEDET SENDEN OLUR program - BANA MEDET SENDEN OLUR kurulum - BANA MEDET SENDEN OLUR yardım - BANA MEDET SENDEN OLUR kim - BANA MEDET SENDEN OLUR crack indir - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR hackını indir - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz full indir - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz crack indir - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz hilesini indir - BANA MEDET SENDEN OLUR videolarını ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR müziklerini ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR hatasının çözümü - BANA MEDET SENDEN OLUR filmlerini ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR kurulumu nasıl - BANA MEDET SENDEN OLUR sorununun çözümü - BANA MEDET SENDEN OLUR hatasının çözümü - BANA MEDET SENDEN OLUR programını indir - BANA MEDET SENDEN OLUR programını ücretsiz indir - BANA MEDET SENDEN OLUR programını crack olarak indir - BANA MEDET SENDEN OLUR kurulumunu indir - BANA MEDET SENDEN OLUR ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping