Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainUYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM
Uykudan uyanmış şahin bakışlım
Dedim sarhoş musun söyledi yok yok
Ak elleri elvan elvan kınalı
Dedim bayram mıdır söyledi yok yok

Dedim ne gülersin dedi nazımdır
Dedim kaşın mıdır dedi gözümdür
Dedim ay mı doğdu dedi yüzümdür
Dedim ver öpeyim söyledi yok yok

Dedim aydınlık var dedi aynımda
Dedim günahım çok dedi gönlümde
Dedim mehtap nedir dedi koynumda
Dedim ki göreyim söyledi yok yok

Dedim vatanım mı dedi ilimdir
Dedim bülbül müdür dedi gülümdür
Dedim Nesimî Şah dedi kulumdur
Dedim satar mısın söyledi yok yok
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM Yazar: #Captain
-> UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM full indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM full dinle - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM full izle - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM download - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM yükle - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM free download - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM nasıl oluyor - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM fragmani - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM film - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM müzik - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM mp3 - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM videoları - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM resimleri - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM dizileri - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM sorun - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM hatası - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM çözüm nedir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ne demek - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM nasıl - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM program - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM kurulum - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM yardım - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM kim - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM crack indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM hackını indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz full indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz crack indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz hilesini indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM videolarını ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM müziklerini ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM hatasının çözümü - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM filmlerini ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM kurulumu nasıl - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM sorununun çözümü - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM hatasının çözümü - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM programını indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM programını ücretsiz indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM programını crack olarak indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM kurulumunu indir - UYKUDAN UYANMIŞ ŞAHİN BAKIŞLIM ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping