Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainBEN YİTİRDİM BEN ARARIM
Ben yitirdim ben ararım
Yâr benimdir kime ne
Gâh giderim öz bağıma
Gül dererim kime ne

Gâh giderim medreseye
Ders okurum Hak için
Gâh giderim meyhaneye
Dem çekerim kime ne

Sofular haram demişler
Bu aşkın şarabına
Ben doldurur ben içerim
Günah benim kime ne

Ben melâmet hırkasını
Kendim giydim eğnime
Ar ü namus şişesini
Taşa çaldım kime ne

Sofular secde ederler
Mescidin mihrabına
Yâr eşiği secdegâhım
Yüz sürerim kime ne

Gâh çıkarım gökyüzüne
Hükmederim kaf'tan kaf'a
Gâh inerim yeryüzüne
Yâr severim kime ne

Kelp rakip böyle diyormuş
Güzel sevmek pek günah
Ben severim sevdiğimi
Günah benim kime ne

Nesimî'ye sordular li
Yârin ile hoş musun
Hoş olayım olmayayım
O yâr benim kime ne
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: BEN YİTİRDİM BEN ARARIM Yazar: #Captain
-> BEN YİTİRDİM BEN ARARIM full indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM full dinle - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM full izle - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM download - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM yükle - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM free download - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM nasıl oluyor - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM fragmani - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM film - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM müzik - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM mp3 - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM videoları - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM resimleri - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM dizileri - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM sorun - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM hatası - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM çözüm nedir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ne demek - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM nasıl - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM program - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM kurulum - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM yardım - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM kim - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM crack indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM hackını indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz full indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz crack indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz hilesini indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM videolarını ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM müziklerini ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM hatasının çözümü - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM filmlerini ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM kurulumu nasıl - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM sorununun çözümü - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM hatasının çözümü - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM programını indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM programını ücretsiz indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM programını crack olarak indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM kurulumunu indir - BEN YİTİRDİM BEN ARARIM ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping