Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainAŞKIN ALDI BENDEN BENİ
AŞKIN ALDI BENDEN BENİ

Işkun aldı benden beni bana seni gerek seni
Ben yanarım düni güni bana seni gerek seni

Ne varlığa sevinürem ne yokluğa yirinürem
Işkun ile avınuram bana seni gerek seni

Işkun âşıklar öldürür ışk denizine taldurur
Tecellîyile toldurur bana seni gerek seni

Işkun şarâbından içem Mecnûn olup tağa düşem
Sensin dün ü gün endîşem bana seni gerek seni

Sûfilere sohbet gerek ahîlere ahret gerek
Mecnunlara Leylî gerek bana seni gerek seni

Eğer beni öldüreler külüm göğe savuralar
Toprağum anda çağıra bana seni gerek seni

Cennet cennet dedikleri bir kaç köşkle birkaç huri
İsteyene ver onları bana seni gerek seni

Yûnus'durur benüm adum gün geldükçe artar odum
İki cihanda maksûdum bana seni gerek seni
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: AŞKIN ALDI BENDEN BENİ Yazar: #Captain
-> AŞKIN ALDI BENDEN BENİ full indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ full dinle - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ full izle - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ download - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ yükle - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ free download - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ nasıl oluyor - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ fragmani - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ film - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ müzik - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ mp3 - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ videoları - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ resimleri - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ dizileri - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ sorun - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ hatası - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ çözüm nedir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ne demek - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ nasıl - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ program - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ kurulum - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ yardım - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ kim - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ crack indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ hackını indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz full indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz crack indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz hilesini indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ videolarını ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ müziklerini ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ hatasının çözümü - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ filmlerini ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ kurulumu nasıl - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ sorununun çözümü - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ hatasının çözümü - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ programını indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ programını ücretsiz indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ programını crack olarak indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ kurulumunu indir - AŞKIN ALDI BENDEN BENİ ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping