Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainÇIKTIM ERİK DALINA
ÇIKTIM ERİK DALINA

Çıktım erik dalına
Anda yedim üzümü
Bostan ıssı kakıyıp
Der ne yersin kozumu

Uğruluk yaptı bana
Bühtan eyledim ona
Çerçi de geldi aydır
Hani aldın gözgünü

Kerpiç koydum kazana
Poyraz ile kaynattım
Nedir diye sorana
Bandım verdim özünü

İplik verdim cullaha
Sarıp yumak etmemiş
Becid becid ısmarlar
Gelsin alsın bezini

Bir serçenin kanadın
Kırk katıra yüklettim
Çift dahi çekemedi
Şöyle kaldı kazını

Bir sinek bir kartalı
Salladı vurdu yere
Yalan değil gerçektir
Ben de gördüm tozunu

Bir küt ile güreştim
Elsiz ayağım aldı
Güreşip basamadım
Gövündürdü özümü

Kafdağı'ndan bir taşı
Şöyle attılar bana
Öylelik yola düştü
Bozayazdı yüzümü

Balık kavağa çıkmış
Zift turşusun yemeğe
Leylek koduk doğurmuş
Baka şunun sözünü

Gözsüze fısıldadım
Sağır sözüm işitmiş
Dilsiz çağırıp söyler
Dilimdeki sözümü

Bir öküz boğazladım
Kakladım sere kodum
Öküz ıssı geldi der
Boğazladım kazımı

Bundan da kurtulmadım
Nideyim bilemedim
Bir çerçi de geldi der
Kanı aldın gözgümü

Tosbağaya sataştım
Gözsüz sepek yoldaşı
Sordum sefer nereye
Kayseri'ye âzimi

Yunus bir söz söylemiş
Hiçbir söze benzemez
Münafıklar elinden
Örter mâ'na yüzünü
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: ÇIKTIM ERİK DALINA Yazar: #Captain
-> ÇIKTIM ERİK DALINA full indir - ÇIKTIM ERİK DALINA full dinle - ÇIKTIM ERİK DALINA full izle - ÇIKTIM ERİK DALINA download - ÇIKTIM ERİK DALINA yükle - ÇIKTIM ERİK DALINA free download - ÇIKTIM ERİK DALINA nasıl oluyor - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA fragmani - ÇIKTIM ERİK DALINA film - ÇIKTIM ERİK DALINA müzik - ÇIKTIM ERİK DALINA mp3 - ÇIKTIM ERİK DALINA videoları - ÇIKTIM ERİK DALINA resimleri - ÇIKTIM ERİK DALINA dizileri - ÇIKTIM ERİK DALINA sorun - ÇIKTIM ERİK DALINA hatası - ÇIKTIM ERİK DALINA çözüm nedir - ÇIKTIM ERİK DALINA ne demek - ÇIKTIM ERİK DALINA nasıl - ÇIKTIM ERİK DALINA program - ÇIKTIM ERİK DALINA kurulum - ÇIKTIM ERİK DALINA yardım - ÇIKTIM ERİK DALINA kim - ÇIKTIM ERİK DALINA crack indir - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA hackını indir - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz full indir - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz crack indir - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz hilesini indir - ÇIKTIM ERİK DALINA videolarını ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA müziklerini ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA hatasının çözümü - ÇIKTIM ERİK DALINA filmlerini ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA kurulumu nasıl - ÇIKTIM ERİK DALINA sorununun çözümü - ÇIKTIM ERİK DALINA hatasının çözümü - ÇIKTIM ERİK DALINA programını indir - ÇIKTIM ERİK DALINA programını ücretsiz indir - ÇIKTIM ERİK DALINA programını crack olarak indir - ÇIKTIM ERİK DALINA kurulumunu indir - ÇIKTIM ERİK DALINA ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping