Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainDOLAP NİÇİN İNİLERSİN
DOLAP NİÇİN İNİLERSİN

Dolap niçin inilersin
Derdim vardır inilerim
Ben Mevla'ya âşık oldum
Anın için inilerim

Benim adım dertli dolap
Suyum akar yalap yalap
Böyle emreylemiş Çalap
Derdim vardır inilerim

Beni bir dağda buldular
Kolum kanadım yoldular
Dolaba layık gördüler
Derdim var inilerim

Ben bir dağın ağacıyım
Ne tatlıyım ne acıyım
Ben Mevla'ya duacıyım
Derdim vardır inilerim

Dağdan kestiler hezenim
Bozuldu türlü düzenim
Ben bir usanmaz ozanım
Derdim var inilerim

Dülgerler her yanım yoldu
Her azam yerine kondu
Bu iniltim Haktan geldi
Derdim vardır inilerim

Suyum alçaktan çekerim
Dönüp yükseğe dökerim
Görün ben neler çekerim
Derdim vardır inilerim

Yunus bunda gelen gülmez
Kişi muradına ermez
Bu fanide kimse kalmaz
Derdim var inilerim
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: DOLAP NİÇİN İNİLERSİN Yazar: #Captain
-> DOLAP NİÇİN İNİLERSİN full indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN full dinle - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN full izle - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN download - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN yükle - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN free download - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN nasıl oluyor - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN fragmani - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN film - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN müzik - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN mp3 - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN videoları - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN resimleri - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN dizileri - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN sorun - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN hatası - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN çözüm nedir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ne demek - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN nasıl - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN program - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN kurulum - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN yardım - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN kim - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN crack indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN hackını indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz full indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz crack indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz hilesini indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN videolarını ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN müziklerini ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN hatasının çözümü - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN filmlerini ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN kurulumu nasıl - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN sorununun çözümü - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN hatasının çözümü - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN programını indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN programını ücretsiz indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN programını crack olarak indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN kurulumunu indir - DOLAP NİÇİN İNİLERSİN ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping