Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:523:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:874:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#CaptainTAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL
TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL

Taştın yine deli gönül
Sular gibi çağlar mısın
Aktın yine kanlı yaşım
Yollarımı bağlar mısın

Nidem elim ermez yâre
Bulunmaz derdime çare
Oldum ilimden avare
Beni bunda eğler misin

Yavı kıldım ben yoldaşı
Onulmaz bağrımın başı
Gözlerimin kanlı yaşı
Irmağ olup çağlar mısın

Ben toprak oldum yolunda
Sen aşırı gözetirsin
Şu karşıma göğüs geren
Taş bağırlı dağlar mısın

Harami gibi yoluma
Aykırı inen karlı dağ
Ben yârimden ayrı düştüm
Sen yolumu bağlar mısın

Karlı dağların başında
Salkım salkım olan bulut
Saçın çözüp benim içün
Yaşın yaşın ağlar mısın

Esridi Yunus'un canı
Yoldayım illerim kanı
Yunus düşte gördü seni
Sayru musun sağlar mısın
eXpertBoss
Ara
Cevapla }}}
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL Yazar: #Captain
-> TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL full indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL full dinle - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL full izle - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL download - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL yükle - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL free download - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL nasıl oluyor - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL fragmani - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL film - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL müzik - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL mp3 - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL videoları - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL resimleri - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL dizileri - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL sorun - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL hatası - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL çözüm nedir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ne demek - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL nasıl - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL program - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL kurulum - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL yardım - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL kim - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL crack indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL hackını indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz full indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz crack indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz hilesini indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL videolarını ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL müziklerini ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL hatasının çözümü - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL filmlerini ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL kurulumu nasıl - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL sorununun çözümü - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL hatasının çözümü - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL programını indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL programını ücretsiz indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL programını crack olarak indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL kurulumunu indir - TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL ücretsiz full indir..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping